Sağlık Sitem

Thermove Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Thermove krem 50 gr recordati ilaç firmasına ait olup, 50 gr’lık tüpler içerisinde bulunmaktadır. Bu kremi şu an kullanmaktayım ve inanılmaz derece de işe yaramaktadır. Lakin birazda olsa yanma yapmaktadır. Lakin verdiği his sürülen bölgede ki ağrıyı ciddi derece de azalmaktadır. Thermove krem prospektüs içeriğini sizlere anlatacağım. İlk olarak Thermove krem nedir ve ne işe yarar bu hakkında bilgi verelim.

1- Thermove krem ne için kullanılır?


Thermove genellikle romatizma hastalarına verilmektedir. Romatizma bildiğiniz üzere en ufak bir soğuk veya serin havalarda meydana gelmektedir ve bu nedenle üretici firma içeriğinde yanma hissi olan bir madde kullanmıştır. Ağrı olan bölgeye sürülmesi ile birlikte bir sıcaklık hissi gelmektedir. Thermove krem’in içindekiler kategorisinde bulunan en önemli maddeler; etofenamat ve benzil nikotinat’tır. Thermove krem haricen kullanılan bir tüp kremdir.

2- Thermove krem hangi durumlar kullanılmaz?


İçerisinde asetil alkol olması nedeniyle alerjiye yol açabilir. Bu neden doktora başvurmadan kesinlikle kullanılmaması önerilir. Thermove krem yan etkisi genellikle sürülen bölge de meydana gelen kızarıklıktır.

3- Thermove krem nasıl kullanılır?


Eğer doktorunuz her hangi bir kullanım durumu belirmemişse ağrı olan bölgeye hafif sürerek bolca ovalamanız gerekmektedir. Thermove krem beyaz renktedir. Krem vücuda zor yedirilmektedir bu nedenle bolca ovalamak gerekir. İlk kullanımda demek istediğimi anlayacaksınız.

4- Thermove krem yan etkileri nelerdir?


Bilinen aşırı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Lakin karaciğer ve böbrek hastaları dikkatli kullanmalıdır. Ayrıca açık veya kesik yaralanmalarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

5- Thermove saklama önerisi;


Bu ürün oda sıcaklığı altında saklanmalıdır. Eğer ki bozulursa etki göstermez ve Thermove krem yan etkileri ortaya çıkabilir.

Thermove krem 50 gr kutusunun rengi sarılı kırmızı olup, son kullanma tarihi kutunun kapağında yazmaktadır.

Oyla!

İlginizi Çekebilir:

Yorum yapın