Thermove Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Neler?

Thermove Krem Nedir? Nasıl Kullanılır? Yan Etkileri Neler?
Thermove krem
0

Thermove krem 50 gr Recordati ilaç firmasına ait olup, 50 gr’lık tüpler içerisinde bulunmaktadır. Bu kremi şu an kullanmaktayım ve inanılmaz derece de işe yaramaktadır. Lakin biraz da olsa yanma yapmaktadır. His sürülen bölgede ki ağrıyı ciddi derece de azaltmaktadır. Thermove krem prospektüs içeriğinden önce ilk olarak Thermove krem nedir ve ne işe yarar bu hakkında bilgi verelim.

Thermove Krem Ne İçin Kullanılır?

Thermove genellikle romatizma hastalarına verilmektedir. Romatizma bildiğiniz üzere en ufak bir soğuk veya serin havalarda meydana gelmektedir ve bu nedenle üretici firma içeriğinde yanma hissi olan bir madde kullanmıştır. Ağrı olan bölgeye sürülmesi ile birlikte bir sıcaklık hissi gelmektedir. Thermove krem’in içindekiler kategorisinde bulunan en önemli maddeler; etofenamat ve benzil nikotinat’tır. Thermove krem haricen kullanılan bir tüp kremdir.

Thermove Krem Nedir? Nasıl Kullanılır?

Thermove Krem Hangi Durumlar Kullanılmaz?

İçerisinde asetil alkol olması nedeniyle alerjiye yol açabilir. Bu neden doktora başvurmadan kesinlikle kullanılmaması önerilir. Ayrıca karaciğer ve böbrek hastaları dikkatli kullanmalıdır. Açık veya kesik yaralanmalarda kesinlikle kullanılmamalıdır.

Thermove Krem Nasıl Kullanılır?

Eğer doktorunuz her hangi bir kullanım durumu belirmemişse ağrı olan bölgeye hafif sürerek bolca ovalamanız gerekmektedir. Thermove krem beyaz renktedir. Krem vücuda zor yedirilmektedir bu nedenle bolca ovalamak gerekir. İlk kullanımda demek istediğimi anlayacaksınız.

Thermove Krem Yan Etkileri Nelerdir?

Bilinen aşırı bir yan etkisi bulunmamaktadır. Thermove krem yan etkisi genellikle sürülen bölge de meydana gelen kızarıklıktır.

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 1
  e_lendim
  Eğlendim
 • 1
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 3
  _rendim
  İğrendim
 • 1
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 1
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir