Reparil Gel Nedir? Nasıl Kullanılır?

Reparil Gel Nedir? Nasıl Kullanılır?
Reparil Gel
0

Öncelikle reparil gel-n bir abdiibrahim markasıdır. İçeriğinde etkin madde olarak 100 gr. jel ve 1 gr. essin ile birlikte 5 gr. dietilamin salisilat vardır. Yardımcı yani ek olarak kötü kokmaması için ise lavanta yağı, portakal çiçeği yağı (neroli), poliakrilik asit karbopol 980 olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca içeriğinde alkol ve saf su vardır. Reparil jel kullananlar kesinlikle memnun kaldıklarını dile getirmişlerdir.


Reparil Gel N Kullanım Talimatı;


1- Reparil Gel N ne için kullanılır veya reparil jel krem ne işe yarar?
Örneğin uzun zamandır vücudunuz ham ve bir akşam halı saha maçınız var. Maç sırasında ayağınızı her hangi bir yere vurmadınız ve ağrı başladı. İşte bu durumun çözümü reparil jel krem içerisinde gizli. Özellikle bölgede şişlik giderici, iltihap giderici ve ağrı kesici özelliğe sahiptir. Bir kutu reparil gel n kaç gramdır? Ortalama olarak 50 gr. gelmektedir. Genellikle sabah akşam sürülür.

2- Reparil jel hangi durumlarda kullanılmaz?
Vücud üzerinde oluşan açık yaralarda, deri yanmalarında, ışın tedavisi sonrasında kesinlikle kullanılmamalıdır. Reparil jel hamilelik döneminde kullanılabilir. Emzirme durumunda ise, bebeğin ağzının geleceği bölgelere sürülmemelidir.

3- Reparil gel n nasıl kullanılır?
Doktorun özellikle belirttiği bir konu yoksa, ağrı olan bölgeye bolca sürülüp güzelce ovalayarak yedirmek gerekmektedir. Bir çok ilaç içerisinde olduğu gibi bu ürünün içeriğinde de dietilamin salisilat olduğu için karaciğer veya böbrek hastaları doktor kontrolünde kullanmalıdır.

4- Reparil jel kremin yan etkileri nelerdir?
Cildi hassas olan kişilerde yan etkiler görülebilir. Lakin yan etki görülmesi nadir bir durumdur. Çok nadirde olsa, alerjik durumlar meydana gelebilmektedir.

5- Reparil jel n nasıl saklanmalıdır?
Reparil jel n kesinlikle oda sıcaklığında veya 25 derecenin altında muhafaza edilmelidir.

Alacağın tüm ürünlerin son kullanma tarihine bakmanızı öneririm. Reparil jel endikasyonları yazdıklarımdan ibarettir. Lakin bu kremi almak isterseniz kesinlikle reparil jel prospektüs kısmını dikkatlice okuyunuz. Ayrıca eparil jel krem fiyatı ise çok uygundur. Tahminen 5 tl gibi bir fiyat. Reparil gel n kutu rengi yeşil olup, içeriğinde yer alan özel maddeler kutu üzerinde yazmaktadır. Bknz. Antienflamatuar, analjezik ve antiödematöz.

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir